.

Ambalaj Nasıl Kullanılmalı?

Ambalaj; esasen ürün koruyan, en temiz ve en güvenilir şekilde ilgili kişiye ulaştırılmasını, taşınmasını ve depolanmasını sağlayan bir malzemedir. Ancak artık ambalaj bu fonksiyonlarının dışına çıkmış, ürünün pazarlamasını sağlayan değerli bir malzeme haline gelmiştir.

Yakın zamana kadar ambalaj, bir ürünün pazarlama karışımında küçük bir unsur olarak görülüyordu. Ama şimdi ürünün kendisinin ayrılmaz bir parçasıdır. Paketler, ürünü tercih edilebilir yaratmanın en önemli aracı oldu. Bir ürünün markasının tüketici üzerinden taşındığı, önemli bir reklam haline geldi.

Bugün ambalaj güçlü bir satış aracıdır.

Biz Matsaş olarak, ürününüzü daha dikkat çekici hale getirmek istediğinizde ambalaj tasarımlarımızla sizlerin yanında oluyoruz.

En çok tercih edilenlerden olan karton çanta baskılarımız, isteğinize göre ipli, ipsiz, büyük, küçük, körüklü ya da özel ölçü olarak basılabilmektedir.

Ayrıca yaptığımız ürün kutuları, koliler, karton sıvamalar da tercih edilirken, direkt ürünün üzerine yaptığımız amblem yapıştırmalarımız da seçenekler arasındadır.

Whatsapp