.

HP Indigo VIP Event, Tel Aviv

Her yıl gerçekleşen HP Indigo VIP Event’e katılmak ve Indigo üretim fabrikası görmek üzere Tel Aviv’de Hp Türkiye ve Matset ekibiyle beraberdik.

5 gün süren programda Hp Indigo’ların üretim merkezini detaylı inceledik. Sürekli kendini yenileyen ve çözüm üreten bir anlayışla yönetilen fabrika, günümüz son teknolojisini kullanıyor. Birçok üretim robotlar tarafından gerçekleştiriliyor.

Yine diğer önemli nokta olan mürekkep üretim merkezi de fabrikanın bir parçası halinde konumlandırılmış. Tüm dünyaya Indigo mürekkepleri buradan gidiyor. Talep edilen her renk üretilebiliyor. Ayrıca Color Mixer aracılığıyla size sadece pigment vererek kendi mürekkebinizi kendiniz üretme imkanına da sahip olabilirsiniz.

Birçok yeni iş birlikteliği sağlayan organizasyonun son gecesinde Half Moon Parti ile 750 katılımcıya keyifli saatler sunan HP, sahnede Alon Bar-Shany’nin gitar çalarak gruba eşlik etmesiyle herkesi şok etti. 1995’te Indigo’ya katılan Hp Indigo’nun başkanı Alon Bar-Shany sahnede bizlere gitar çalarak büyük jest yaptı.

Bu etkinlikteki birlikteliklerinden dolayı, HP Indigo’dan Tamir Hativa ve Israel Kenan’a, Matset’ten Doğu Pabuçcuoğlu, Can Babataş ve Koray Öke’ye, Hp Türkiye’den Fatih Özatay’a teşekkür ederiz.

Whatsapp