.
Ofset / Ajanda - Takvim Baskıları
Ajanda - Takvim Baskıları
Ajanda - Takvim Baskıları

Kurumsal firmaların marka imajlarını güçlendirmek için uzun yıllardır kullanılan en klasik yöntem olan yeni yıl ajanda ve takvimleri Matsaş’ta kişiye özel üretilebilmektedir. Yeni yılda olduğu gibi, yıl boyuncada tarihsiz ajanda ve defterler firmalar tarafından çok tercih edilen bir promosyon ürünü olmuştur.

Takvim, ajanda, defter gibi ihtiyaçlarınızı isme özel üretebilir, istediğiniz görseller ile kişiselleştirebiliriz. Baskı sonrası kendi mücellithanemizdeki spiral delme takma, amerikan cilt, taslama ve ciltleme imkanlarımızla ihtiyacınız olan ajanda,defter ve takvimlere en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Örnekler

Türkiye’nin dört bir yanına matbaacılık ve dijital ofset baskı hizmetleri veren Matsaş, İstanbul Anadolu Yakası sınırları içerisinde yer alan teslim noktalarına aynı gün lojistik sağlamaktadır. Baskı işleriniz için web sitemiz üzerinden veya 0216 306 26 26 çağrı merkezinden sipariş talebi oluşturabilir ve Matsaş kalitesinden yararlanabilirsiniz. Matbaa üretim ve merkez ofisimiz İstanbul Kartal bölgesinde yer almaktadır.

Whatsapp